KALENDÁŘ AKCÍ 17 ŽMK DDM KV.doc (52224)

 

 TERMÍN SCHŮZEK 2018

PONDĚLÍ/ÚTERÝ 15-18 HODIN 

DDM KV  ŽMK Karlovy Vary

 BŘEZEN 2018     ŽMK KV NA SEMINÁŘI ŽELEZNIČNÍCH MODELÁŘŮ SMČR-BĚLČI N/O

ÚNOR 2018   VÝSTAVY ŽELEZNIČNÍCH MODELŮ A ZAJÍMAVOSTÍ KARLOVARSKÉ LOKÁLKY 

LEDEN 2018   ŽMK K. VARY V PŘÍPRAVÁCH VÝSTAVY ŽELEZNIČNÍCH MODELŮ A ZAJÍMAVOSTÍ KARLOVARSKÉ LOKÁLKY 

 PROSINEC 2017  Instruktoři z klubů SMČR se zúčastnili semináře v Bělči n/O, kde byla na programu stavba modelu vozu řady CDlm (1934) - Mikulášské jízdy s lokomotivou 475.1 na Kraslice a nadílka pro mladé modeláře ŽMK K. VARY.

 LISTOPAD 2017  ŽMK Karlovy Vary se připravuje na prezentaci modelů při Vánoční prodejní akci v DDM KV a chystá svoji první výstavu o jarních prázdninách.

  ŘÍJEN 2017  ŽMK Karlovy Vary se zúčastnil semináře talentované mládeže v Bělči n/O, kde byla na programu stavba modelu od A do Z (od dokumentace po dokončení) stavědlo Bečov n/T.  ZÁŘÍ 2017  ŽMK Karlovy Vary uspořádal prezentaci modelů včetně kolejiště v provozu při bohatém programu akce VZBUĎME VARY konané sobotní odpoledne 23. 9. 2017 na Zámeckém vrchu.

 
 

POHLED DO MINULOSTI - O KLUBU

KLUB VZNIKL JAKO JEDNA ZE ZÁJMOVÝCH ČINNOSTÍ NABÍZENÝCH ŽÁKŮM NA ZŠ TRUHLÁŘSKÁ. ZA PODPORY NADŠENCŮ P.HOZY,J.VIGHA,P.WORATSCHE,M.BASLA. PODAŘILO SE VYBUDOVAT VELMI SLUŠNÉ ZÁZEMÍ A POSTUPEM LET I KLUB NA ÚROVNI. KAŽDOROČNĚ NABÍZÍME DĚTEM CHVILKU VOLNÉHO ČASU VE SVĚTĚ MODELOVÉ I SKUTEČNÉ ŽELEZNICE, AKCE I VÝLETY A PŘEDEVŠÍM MOŽNOST VLASTNÍ RUČNÍ TVORBY MODELU. KLUB ZAŽIL NA SAMOTNÉ ŠKOLE TROJÍ STĚHOVÁNÍ A TAK OD ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 ZAČAL PŮSOBIT POD DDM KARLOVY VARY, KDE BYLY NABÍDNUTY KOMFORTNÍ PODMÍNKY.

ČINNOST KLUBU

ŽÁCI MAJÍ MOŽNOST VYZKOUŠET SI ZRUČNOST -  SVOU VLASTNÍ TVOŘIVOST. ZAMĚŘUJEME SE NA PRÁCI S RŮZNÝMI MATERIÁLY - POZNÁNÍ ŽELEZNICE MODELOVÉ I TÉ SKUTEČNÉ. VELICE VÍTANOU AKCÍ A ZÚROČENÍ CELOROČNÍ PRÁCE JE SOUTĚŽ PRO TYTO NEJMLADŠÍ MODELÁŘE POD NÁZVEM PŘEBOR KARLOVARSKÉHO KRAJE. ZDE SE ŽÁCI OCITNOU VE SVĚTĚ MODELOVÉ ŽELEZNICE - SOUTĚŽE SLOŽENÉ Z KVÍZU - TVORBY VLASTNÍHO MODELU A JÍZDY NA SOUTĚŽNÍM KOLEJIŠTI.

 

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

MODELÁŘI Z NAŠEHO KLUBU SE NEJEDNOU DOSTALI NA STUPNĚ VÍTĚZŮ - TI ZKUŠENĚJŠÍ JSOU REGISTROVÁNI A OKUSILI I  REPUBLIKOVÉ SOUTĚŽE SMČR. 

EXKURZE

 


 

 

 

 PŘIPRAVUJEME SE NA ŠK. ROK 2017 /2018  

   PŘEHLED  STRÁNEK  

 - AKTUÁLNĚ ... DUBEN 2018  

 

INFO O ŽELEZNICI    STÁLÁ EXPOZICE ŽMK  DDM KARLOVY VARY O ŽELEZNICI V REGIONU

ŽMK KARLOVY VARY   ŽMK KV NA SEMINÁŘI TALENTOVANÉ MLÁDEŽE SMČR V BĚLČI N/O

SVAZ MODELÁŘŮ ČR  SEMINÁŘ  TALENT. MLÁDEŽE SMČR  2018 STAVBA VOZU  ř. Vase

RADY-NÁPADY-INFORMACE  MODELÁŘSKÁ PRÁCE stavba vozu ř. Vase

OBRAZOVÁ DOKUMENTACE POHLED NA KOLEJE A ŽELEZNICI KOLEM NÁS 

AKCE PRO PŘÍZNIVCE ŽELEZNICE