schůzky PONDĚLÍ / ÚTERÝ 15 -18

 
ZÁŘÍ 2023  ŽMK KV vítá nové členy naší stávající základny a začínáme modelařit 
ČERVEN 2023  ŽMK KV ÚSPĚCH v republikových soutěžích KRAJ / MČR 
KVĚTEN 2023  ŽMK KV - POŘÁDÁME S ÚSPĚCHEM VÝSTAVU / KARLOVARSKÉ LOKÁLKY/ 
DUBEN 2023  ŽMK KV - krom přípravy naší výstavy se účastníme akcí na Karlovarsku
BŘEZEN 2023  ŽMK KV zavítala na výstavu modelové železnice do TACHOVA - setkání s modeláři, příjemné posezení a prohlídka vystavených modelů opět překvapila.
ÚNOR 2023  ŽMK KV zavítala na výstavu modelové železnice do Jesenice u Rakovníka - žáci tak zhlédli modulové kolejiště s provozem lokomotiv vozů včetně řízení DCC.
LEDEN 2023  ŽMK KV nově elektronická evidence členů SMČR - výstavba depa na klubovém kolejišti - tvorba modelů k soutěži - příprava výstavy Karlovarská lokálka 
 

POHLED DO MINULOSTI KLUBU 

KLUB VZNIKL JAKO JEDNA ZE ZÁJMOVÝCH ČINNOSTÍ NABÍZENÝCH ŽÁKŮM NA ZŠ TRUHLÁŘSKÁ. ZA PODPORY NADŠENCŮ P.HOZY,J.VIGHA,P.WORATSCHE,M.BASLA. PODAŘILO SE VYBUDOVAT VELMI SLUŠNÉ ZÁZEMÍ A POSTUPEM LET I KLUB NA ÚROVNI. KAŽDOROČNĚ NABÍZÍME DĚTEM CHVILKU VOLNÉHO ČASU VE SVĚTĚ MODELOVÉ I SKUTEČNÉ ŽELEZNICE, AKCE I VÝLETY A PŘEDEVŠÍM MOŽNOST VLASTNÍ RUČNÍ TVORBY MODELU. KLUB ZAŽIL NA SAMOTNÉ ŠKOLE TROJÍ STĚHOVÁNÍ A TAK OD ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 ZAČAL PŮSOBIT POD DDM KARLOVY VARY, KDE BYLY NABÍDNUTY KOMFORTNÍ PODMÍNKY.

ČINNOST KLUBU

ŽÁCI MAJÍ MOŽNOST VYZKOUŠET SI ZRUČNOST -  SVOU VLASTNÍ TVOŘIVOST. ZAMĚŘUJEME SE NA PRÁCI S RŮZNÝMI MATERIÁLY - POZNÁNÍ ŽELEZNICE MODELOVÉ I TÉ SKUTEČNÉ. VELICE VÍTANOU AKCÍ A ZÚROČENÍ CELOROČNÍ PRÁCE JE SOUTĚŽ PRO TYTO NEJMLADŠÍ MODELÁŘE POD NÁZVEM PŘEBOR KARLOVARSKÉHO KRAJE. ZDE SE ŽÁCI OCITNOU VE SVĚTĚ MODELOVÉ ŽELEZNICE - SOUTĚŽE SLOŽENÉ Z KVÍZU - TVORBY VLASTNÍHO MODELU A JÍZDY NA SOUTĚŽNÍM KOLEJIŠTI.

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

MODELÁŘI Z NAŠEHO KLUBU SE NEJEDNOU DOSTALI NA STUPNĚ VÍTĚZŮ - TI ZKUŠENĚJŠÍ JSOU REGISTROVÁNI A OKUSILI I  REPUBLIKOVÉ SOUTĚŽE SMČR. 

EXKURZE

PO CELÝ ROK JE POŘÁDÁNA ŘADA  AKCÍ, KTERÝCH SE MODELÁŘI Z NAŠEHO KLUBU ÚČASTNÍ.

 

 


 

 

 

 PŘIPRAVUJEME SE NA ŠK. ROK 2017 /2018  

ZÁŘÍ 2023  PŘEHLED  STRÁNEK  

INFO O ŽELEZNICI    NA KOLEJÍCH  .....

ŽMK KARLOVY VARY    ŽMK KV PO PRÁZDNINÁCH 2023 

SVAZ MODELÁŘŮ ČR   ŽM SMČR - MISTROVSTVÍ ČR V LUŽNÉ 2023

RADY-NÁPADY-INFORMACE  TROCHU TÉ MODELAŘINY 

OBRAZOVÁ DOKUMENTACE POHLED NA KOLEJE A ŽELEZNICI KOLEM NÁS

AKCE PRO PŘÍZNIVCE ŽELEZNICE